Rozwiąż swój problem z kredytem we frankach

Rozwiąż swój problem z kredytem we frankach

Zaciąganie kredytów we frankach szwajcarskich swego czasu cieszyło się bardzo dużą popularnością. Niestety, sytuacja obróciła się na niekorzyść konsumentów, w zauważalny sposób przyczyniając się do zachwiania ich stabilizacji finansowej. Jeżeli również posiadasz takie zobowiązanie, nie musisz dłużej się martwić.

Kredyt we frankach szwajcarskich – pozbądź się problemu

Przeglądając Internet, można znaleźć wiele porad i wskazówek dla kredytobiorców. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że każdą sytuację powinno się rozpatrywać indywidualnie. Właśnie dlatego najrozsądniejszym podejściem będzie skorzystanie ze wsparcia specjalistów, które oferuje kancelaria frankowa. Wrocław jest miastem, w którym znajdziesz ich naprawdę sporo. Na co możesz liczyć, gdy już pojawisz się w jednej z nich? Przede wszystkim na gruntowną analizę podpisanej przez Ciebie umowy. Zdobyte w ten sposób informacje staną się punktem wyjścia do dalszego działania, a następnie do opracowania strategii. Fachowe reprezentowanie Twoich interesów zaowocuje znacznie lepszą pozycją w negocjacjach z bankiem. Będziesz wiedział, na czym stoisz oraz jakie żądania jesteś w stanie wysunąć.

Dlaczego warto zawalczyć o dobro swoich interesów?

Zastanawiasz się nad tym, czy powinieneś wstąpić na drogę sądową? Odpowiedź brzmi – tak, ponieważ możesz dzięki temu wiele zyskać. Głównym celem jest unieważnienie umowy kredytu we frankach, które sprawi, że nie będziesz dłużej musiał martwić się wahaniami kursu tej waluty przekładającymi się na wysokość spłacanych przez Ciebie rat. Unikniesz tym samym wzrostu zadłużenia, na które nie masz wpływu, a Twoja sytuacja finansowa nie ulegnie pogorszeniu. Umieszczone w dokumencie zapisy przestaną obowiązywać, więc obie strony będą musiały zwrócić sobie środki. Ty oddajesz sumę, którą pożyczył Ci bank, natomiast sam otrzymujesz fundusze, które pokryły wpłacane przez Ciebie raty, prowizje i inne, dodatkowe koszty związane z udzieleniem kredytu.

Współpraca z kancelarią – na czym polega?

Pamiętaj, że możesz zgłosić się do prawnika niezależnie od tego, czy zaciągnąłeś kredyt hipoteczny, czy ten na potrzeby swojej firmy. Udzielana pomoc ma kompleksowy charakter. Obejmuje konsultacje, wykonanie szczegółowych kalkulacji, sporządzenie wezwania do zapłaty i doręczenie go bankowi, a także stworzenie i złożenie pozwu oraz reprezentowanie interesów przed sądem aż do momentu wydania wyroku. Wystarczy więc znaleźć renomowaną kancelarię godną zaufania i odetchnąć z ulgą i pewnością, że Twoje sprawy spoczywają we właściwych rękach.